15 Koncert Chórów w rocznicę pogrzebu

24 maja, w niedzielę o 16.00 odbył się Koncert Chórów im. ks. prałata Tadeusza Juchasa. Wystąpili:

*Chór IN NOMINE z parafii św. Sebastiana i MB Różańcowej z Jurgowa

*Połączone chóry WNIEBOGŁOSY i WATRA z parafii św. Stanisława BiM z Raby Wyżnej i parafii św. Brata Alberta z Chabówki

*Męski Chór im. ks. Józefa HAJDUKA z parafii św. Michała Archanioła z Mszany Dolnej

*ECHO GORCZAŃSKIE z parafii NSPJ w Nowym Targu

*oraz Chór MAGNIFICAT z Ludźmierza

A potem chórzyści spotkali się na grilu. Dziękujemy za piękne i wzruszające chwile przeżyte z piękną muzyką i pięknym śpiewem.

Można posłuchać: https://www.facebook.com/reel/1010338688346948

Scroll to Top