24 maja, w niedzielę o 16.00 odbył się Koncert Chórów im. ks. prałata Tadeusza Juchasa. Wystąpili:
*Chór IN NOMINE z parafii św. Sebastiana i MB Różańcowej z Jurgowa
*Połączone chóry WNIEBOGŁOSY i WATRA z parafii św. Stanisława BiM z Raby Wyżnej i parafii św. Brata Alberta z Chabówki
*Męski Chór im. ks. Józefa HAJDUKA z parafii św. Michała Archanioła z Mszany Dolnej
*ECHO GORCZAŃSKIE z parafii NSPJ w Nowym Targu
*oraz Chór MAGNIFICAT z Ludźmierza
A potem chórzyści spotkali się na grilu. Dziękujemy za piękne i wzruszające chwile przeżyte z piękną muzyką i pięknym śpiewem.
Można posłuchać: https://www.facebook.com/reel/1010338688346948






















