W Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa – 43 dzieci z parafii przystąpiło do I Komunii św. Powitanie dokonało się w kościele, gdyż pada od wczoraj. Podczas homilii ks. Proboszcz nawiązał do czytań wskazując, że Apostołowie wpatrywali się w niebo. My też mamy się w niebo wpatrywać i od dzisiaj często karmić się Eucharystią – Pokarmem na drodze do Nieba. I trzeba nam adorować Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Dlatego potrzebne są nam światłe oczy serca.
W darach dzieci złożyły: świecę, kwiaty, chleb, winogrona, hostię i wino, by zostało przemienione w Ciało i Krew Chrystusa.









