W sobotę wieczorem świętowaliśmy imieniny Ks. Proboszcza, we Mszy św. uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych, składali życzenia, dziękowali, a potem jeszcze zaszczycili swoją obecnością posiady w domu pielgrzyma. Szczęść Boże Księże, niech święty patron prowadzi drogami Bożymi.
Z serdecnymi zyceniami spiesom dziś ludźmierscy górale
W swyj opiece nieh Cie mo matuchno, co Cie przywiodła na nase Podhale
Niek Cie wspomaga w pasterskich trudach
az głośno bedzie w świecie o ludźmierskich cudach
Niek Cie darzy zdrowiem, daje wszelkom siłe
Coby Twe posłanie było Bogu i ludziom miłe. – mówiła Prezes ZP w Ludźmierzu
Scyńść Boze




























